Home  
 -   25 producten momenteel beschikbaar.


netwerk transceiver modules

Alle producten

HP X120 1G SFP LC SX
€ 334,95
1 in voorraad
KTI Networks SFP-FC-M-A
€ 37,95
Thuislevering binnen 24u
HP AJ716AR
€ 175,95
Thuislevering binnen 24u
HP X111 100 MB LC FX SFP
€ 193,95
Thuislevering binnen 24u
HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+
€ 204,95
Thuislevering binnen 24u
Gigabit Fiber Adapter SFP
€ 234,95
Thuislevering binnen 24u
IBM SFP+ 8 Gbps SW 8-Pack
€ 439,95
Thuislevering binnen 24u
HP X132 10G SFP+ LC SR
€ 489,95
Thuislevering binnen 24u
HP X120
€ 609,00
Thuislevering binnen 24u
Cisco GLC-LH-SMD
€ 644,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade E1MG-LX-OM
€ 869,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade 10G-SFPP-SR
€ 1.079,00
Thuislevering binnen 24u
HP X130 10G SFP+ LC SR
€ 1.369,00
Thuislevering binnen 24u
HP X130 10G XFP LC SR
€ 1.449,00
Thuislevering binnen 24u
HP 16Gb SW SFP+ 4-pack
€ 1.579,00
Thuislevering binnen 24u
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk
€ 1.709,00
Thuislevering binnen 24u
Cisco 1000BASE-ZX SFP
€ 2.589,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade 8x 1000BASE-SX SFP
€ 2.979,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade 8x 10GBase-USR SFP+
€ 4.259,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade CWDM SFP, 1610nm
€ 4.329,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade 8x 10GBase-SR SFP+
€ 5.429,00
Thuislevering binnen 24u
Cisco SFP-10G-ER=
€ 6.489,00
Thuislevering binnen 24u
HP 8Gb SW SFP+ 4-pack
€ 394,95
In bestelling
Alle prijzen zijn inclusief BTW

NaviWeb - Powered By ITSolutions