Home  
 -   28 producten momenteel beschikbaar.


netwerk transceiver modules

Alle producten

HP X120 1G SFP LC SX
€ 334,95
    1 in voorraad
    KTI Networks SFP-FC-M-A
    € 39,45
      Thuislevering binnen 48u
      LevelOne 155m MMF SFP
      € 43,95
        Thuislevering binnen 48u
        HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+
        € 219,95
          Thuislevering binnen 48u
          Brocade E1MG-TX
          € 299,95
            Thuislevering binnen 48u
            Cisco Module/Meraki 1GbE SFP Copper
            € 314,95
              Thuislevering binnen 48u
              Cisco GLC-SX-MMD=
              € 379,95
                Thuislevering binnen 48u
                HP 8Gb SW SFP+ 4-pack
                € 379,95
                  Thuislevering binnen 48u
                  10GBASE-SR SFP+ Transceiver
                  € 389,95
                    Thuislevering binnen 48u
                    Cisco MA-SFP-1GB-SX
                    € 394,95
                      Thuislevering binnen 48u
                      Lenovo BNT SFP+ SR
                      € 429,95
                        Thuislevering binnen 48u
                        TP-LINK TXM431-SR
                        € 429,95
                          Thuislevering binnen 48u
                          HP C8S75A
                          € 434,95
                            Thuislevering binnen 48u
                            HP QK724A
                            € 434,95
                              Thuislevering binnen 48u
                              Cisco SFP-CU-RJ45=
                              € 454,95
                                Thuislevering binnen 48u
                                Cisco Transceiver/Meraki 10G Base SR Multi
                                € 789,00
                                  Thuislevering binnen 48u
                                  Brocade 10G-SFPP-SR
                                  € 1.259,00
                                    Thuislevering binnen 48u
                                    HP 16Gb SW SFP+ 4-pack
                                    € 1.519,00
                                      Thuislevering binnen 48u
                                      HP MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack
                                      € 1.539,00
                                        Thuislevering binnen 48u
                                        Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk
                                        € 1.699,00
                                          Thuislevering binnen 48u
                                          Cisco 1000BASE-ZX SFP
                                          € 3.029,00
                                            Thuislevering binnen 48u
                                            Cisco Transceiver/Meraki 10G Base LR Single
                                            € 3.169,00
                                              Thuislevering binnen 48u
                                              Brocade 8x 1000BASE-SX SFP
                                              € 3.479,00
                                                Thuislevering binnen 48u
                                                Brocade CWDM SFP, 1610nm
                                                € 5.059,00
                                                  Thuislevering binnen 48u
                                                  Brocade 8x 10GBase-SR SFP+
                                                  € 6.329,00
                                                    Thuislevering binnen 48u
                                                    Alle prijzen zijn inclusief BTW


                                                    NaviWeb - Powered By ITSolutions