Home  
 -   22 producten momenteel beschikbaar.


netwerk transceiver modules

Alle producten

Cisco GLC-LH-SMD
€ 729,00
    Thuislevering binnen 48u
    Cisco 1000BASE-ZX SFP
    € 2.919,00
      Thuislevering binnen 48u
      Brocade 8x 1000BASE-SX SFP
      € 3.349,00
        Thuislevering binnen 48u
        Brocade 8x 10GBase-SR SFP+
        € 4.609,00
          Thuislevering binnen 48u
          Brocade CWDM SFP, 1610nm
          € 4.869,00
            Thuislevering binnen 48u
            Alle prijzen zijn inclusief BTW

            NaviWeb - Powered By ITSolutions