Home  
 -   21 producten momenteel beschikbaar.


netwerk transceiver modules

Alle producten

HP X120 1G SFP LC SX
€ 334,95
1 in voorraad
KTI Networks SFP-FC-M-A
€ 37,95
Thuislevering binnen 24u
HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+
€ 204,95
Thuislevering binnen 24u
HP AJ718A
€ 204,95
Thuislevering binnen 24u
Gigabit Fiber Adapter SFP
€ 219,95
Thuislevering binnen 24u
Cisco GLC-SX-MMD=
€ 304,95
Thuislevering binnen 24u
HP X121
€ 379,95
Thuislevering binnen 24u
IBM SFP+ 8 Gbps SW 8-Pack
€ 439,95
Thuislevering binnen 24u
HP X132 10G SFP+ LC SR
€ 489,95
Thuislevering binnen 24u
Cisco GLC-LH-SMD
€ 609,00
Thuislevering binnen 24u
HP X120
€ 609,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade E1MG-LX-OM
€ 814,00
Thuislevering binnen 24u
Cisco GLC-EX-SMD=
€ 1.219,00
Thuislevering binnen 24u
HP X130 10G SFP+ LC SR
€ 1.369,00
Thuislevering binnen 24u
HP 16Gb SW SFP+ 4-pack
€ 1.579,00
Thuislevering binnen 24u
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk
€ 1.619,00
Thuislevering binnen 24u
Cisco 1000BASE-ZX SFP
€ 2.439,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade 8x 10GBase-USR SFP+
€ 3.999,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade CWDM SFP, 1610nm
€ 4.069,00
Thuislevering binnen 24u
Brocade 8x 10GBase-SR SFP+
€ 5.099,00
Thuislevering binnen 24u
Alle prijzen zijn inclusief BTW

NaviWeb - Powered By ITSolutions